Cargo 24 اپلیکیشن کارگو24 دانلود اپلیکیشن موبایل

عنوان صفحه

24 تیر

چرا سیستم حمل و نقل هوشمند؟

رشد روز افزون و لحظه‌ای تکنولوژی در زمینه‌های گوناگون امری انکارناپذیر و واقعی است. این موضوع باعث شده است تا بسیاری از امور روزمره از قبیل خرید، نظافت منزل و محل کار، مسافرت، جابجایی کالا، ویزیت پزشک، تاکسی، پیک موتوری، پست و ... در بستر اینترنت و از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل انجام بگیرد. با توجه به اقبال عمومی و دامنه‌دار جامعه به اینگونه موارد، می‌توان نتیجه گرفت که تأثیرات آن‌ها عموما مثبت بوده است.


یکی از حوزه‌های استراتژیک و بسیار مهم در یک کشور سیستم حمل و نقل است؛ به گونه‌ای که تعلیق و یا معطل شدن این سیستم در یک روز، آن‌گونه که در اعتصابات اخیر رانندگان در ایران مشاهده شد، خسارت‌های زیادی برای کشور به همراه خواهد داشت. سیستم حمل و نقل به عنوان شریان‌های اصلی توزیع کالا در یک کشور نیز  با روی کار آمدن سیستم‌های هوشمند دستخوش تغییراتی شده است.


از دیرباز، صاحبان بار برای اعلام بارهای خود، و رانندگان برای گرفتن بار مورد نظر خود، باید به پایانه‌های حمل و نقل سراسر کشور مراجعه کنند. این موضوع ضمن گرفتن زمان زیاد از صاحبان بار و رانندگان، باعث خستگی رانندگان و در نتیجه تأثیرگذاری منفی بر کیفیت رانندگی این عزیزان می‌شود.

آنچه در چند خط قبل بیان شد نشان از اهمیت ویژه‌ی سیستم حمل و نقل و تأثیرگذاری مثبت باربری‌ها و رانندگان در این سیستم است. لزوم دستیابی به یک سیستم حمل و نقل کارآمد و مورد اعتماد، ایجاد بستری امن برای حمل و نقل کالا، افزایش بهره‌‍وری اقتصادی و ارتقای کیفیت خدمات، ذهن را به سمت مکانیزه کردن سیستم حمل و نقل هدایت می‌کند.

سامانه کارگو۲۴ اولین سامانه هوشمند اعلام بار و حمل و نقل سراسری در ایران می‌باشد که با مکانیزه کردن سیستم حمل و نقل و در نتیجه افزایش بهره‌وری باربری‌ها و رانندگان، گام‌های بلندی در این زمینه برداشته است.

مقالات مرتبط

دیدگاه ها

سامانه هوشمند اعلام بار و حمل و نقل کارگو24 OnlinePakhsh.com 09422007050 (۳۰ خط) Info Email